PETEK TEMİZLEME - ISIKOM Kombi-Klima Servisi
tesisat temizliği, petek temizleme

PETEK TEMİZLEME

Petek Temizleme, Tesisat Temizliği

ISIKOM olarak biz kalorifer peteklerinizi ve tesisatınızı özel cihazlar ve kimyasal ilaçlar yardımıyla uzman personel denetiminde , ev içerisinde herhangi bir deforme ya da tadilat gerektiren durum oluşturmadan temizleyerek doğalgaz faturalarınızda %30'lara kadar varan tasarruf sağlıyoruz.

ISIKOM Petek Temizleme, Tesisat Temizliği

petek temizleme, tesisat temizliğiISIKOM olarak biz kalorifer peteklerinizi ve tesisatınızı özel cihazlar ve kimyasal ilaçlar yardımıyla uzman personel denetiminde , ev içerisinde herhangi bir deforme ya da tadilat gerektiren durum oluşturmadan temizleyerek doğalgaz faturalarınızda %30′lara kadar varan tasarruf sağlıyoruz. Hemen Arayın!

Petek Temizleme – Tesisat Temizliği Nedir?

Petek temizleme yani tesisat temizliği kombilerin uzun süreli kullanımına bağlı olarak tesisat borularında ve peteklerinde oluşan çamur birikintileri ve kireçlenmeler sonucu oluşan tıkanıklığın giderilmesidir.

Petek Temizleme Neden Yaptırmalıyım?

Evlerimizi ısıtmak için kullandığımız kombi ve tesisatımız zamanla ilk günkü performansını yitirir. Borularda oluşan tabakalar kombinin normalden daha fazla performans göstermesine neden olmakta ve bunun doğal sonucu olarak da kabarık faturalarla karşılaşılmaktadır.

Bazı evler derece 2′de iyi bir şekilde ısınırken, sizin kombiniz derece 4′te aynı performansı ancak verebilmektedir. Bunun birçok nedeni olabileceği gibi en büyük nedeni uzun süre yaptırılmayan tesisat, petek temizliğidir.

Petek Temizleme Faturalarımda Ne Kadar Tasarruf Sağlar?

Petek temizleme profesyonel ellerde yetkili firmalarca yapıldığında faturalarınızda %30′a kadar tasarruf sağlayabilirsiniz. Yılda ortalama 5 ay kombi kullandığımızı düşünürsek 20o lira aylık gelen bir fatura 140 lira gelecek, 5 ayda da 300 lira kar etmiş olacaksınız. Daha yüksek fatura ödüyorsanız aynı ölçüde daha fazla kar etmiş olacaksınız.

Kaç Yılda Bir Petek Temizleme Yaptırmalıyım?

Maksimum 4 senede bir petek temizleme yaptırmalısınız. Kullandığınız kombi ve tesisata bağlı olarak da performans düşüklüğü seziyorsanız daha az sıklıkta yaptırabilirsiniz.

Petek Temizleme Ne Kadar Sürmektedir?

Tesisatınıza bağlı olarak ortalama 2-3 saat aralığında petek temizleme yapılmaktadır.