ISIKOM Kombi Servisi | 1 Yıl Parça ve İşçilik Garantisi!
kombi servisi

ISIKOM Kombi Servisi

Merkezi Fındıkzade’de bulunan firmamız İstanbul genelinde kombi servisi, kombi satışı ve teknik destek hizmetini tecrübeli kadrosu ile vermektedir. Hızlı ve ekonomik bir hizmet sunmaya özen gösteren firmamız bu alanda yılların verdiği tecrübeyle çalışmaktadır.

ISIKOM KOMBİ SERVİSİ

Merkezi Fındıkzade’de bulunan firmamız İstanbul genelinde kombi servisi, kombi satışı ve teknik destek hizmetini tecrübeli kadrosu ile vermektedir. Kombi servisi olarak hızlı ve ekonomik bir hizmet sunmaya özen gösteren firmamız bu alanda yılların verdiği tecrübeyle çalışmaktadır.

kombi servisiArıza bildiren müşterilerimize profesyonel ekibimiz hızlı bir şekilde ulaşır ve kombi arızası hakkında müşteriye teknik bilgi verir. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen firmamız giderilen kombi arızaları için 1 yıl garanti verir. Firmamız kombi servisi hizmeti verirken son teknoloji ekipmanlar kullanır. Kombi arızalarını titizlikle gidererek,  uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde giderir. Sezonluk bakımlar da aynı titizlikle yapılarak konforlu bir kullanım sağlanır. Güleryüzlü ve kaliteli bir hizmet sunmaya özen gösterir.

ISIKOM kombi servisi en büyük referansı olan müşteri memnuniyeti sayesinde sektörde köklü bir yer edinmiştir. Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek kalitesini sürdürmeye devam etmektedir. Kombinizle ilgili her türlü sorunda kombi servisini arayan müşterilerine memnuniyetle yardımcı olmaya devam etmektedir.


Bir Yorum “ISIKOM Kombi Servisi”

  1. […] kombi servisi için İstanbul genelinde hızlı, ekonomik ve kaliteli bir hizmet veren ISIKOM’a bir telefonla […]

Yorum Yapın